DKK126/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Danii dla par bez języka na produkcji zabawek Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Odense
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 października 2017 01:05

Aktualna oferta zatrudnienia dla par na produkcji w fabryce zabawek z Odense. Od zaraz praca w Danii dla kandydatów bez znajomości języka przy montażu elementów z tworzyw sztucznych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Odense, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 126 DKK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce będzie polegała na składaniu oraz montowaniu elementów zabawek
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się kontrolą jakości
  • do zadań pracownika będzie należało pakowanie kompletów zawierających zabawkę, instrukcję oraz dodatkowe elementy

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w trybie natychmiastowym
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • zaangażowanie i pracowitość
  • zręczność
  • precyzja i delikatność
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • płatne zamieszkanie w cenie 3500 NOK za miesiąc
  • szansę na awans
  • niedrogi kurs języka
  • szkolenia
  • dobre zarobki wypłacane terminowo
  • pomoc w sprawach formalnych
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • możliwość nabywania nowych umiejętności

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z dokumentami aplikacyjnymi na adres:

Sikker@execs.com z dopiskiem „skr/44/17”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-danii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-zabawek-od-zaraz-odense-2017/

ID ogłoszenia: 61659d6a5363b204

5 komentarzy na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Danii dla par bez języka na produkcji zabawek Odense”

  1. Agnieszka Caban na 10 października 2017 @ 20:28

    Witam jestem zainteresowana Wasza oferta pracy.Pracowalam na produkcji między innymi przy produkcji zabawek. Jestem osobą sumienną, pracowitą. Posiadam umiejętność pracy w zespole. Nie mam żadnych nałogów. Obecnie przebywam na północy Niemiec także jestem w stanie praktycznie od razu podjąć pracę. Chce dodać , że jestem chętna podjąć naukę języka duńskiego. Proszę o kontakt na nr telef. +48537829922 Dziękuję i pozdrawiam.

  2. Julita Stefanowska na 12 października 2017 @ 13:23

    Witam, wraz z przyjaciółka jestesmy zainteresowane oferta i chciałybyśmy wyjechać, jestesmy gotowe wyjechać od zaraz, posiadamy auto i jedna z Nas ma prawo jazdy, bardzo prosze o kontakt telefoniczny. +48 723-572-165

  3. witam jestem zinteresowany oferta pracy razem z partnerka prosze okontakt +48509365811

  4. Witam,jestem zainteresowana ofertą para od zaraz obecnie przebywam w Danii niedaleko Kopenhagi bardzo proszę o kontakt tel 500 129 650

  5. Witam. Wspólnie z moim partnerem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Partner pracował w Niemczech przy zbrojeniach,obecnie prowadzi prywatną działalność. Ja natomiast pracowałam w niemieckiej firmie Worwex, przy produkcji części samochodowych. Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny 881320707.Pozdrawiam.