DKK132,60/h

Od zaraz ogłoszenie pracy w Danii bez języka Kopenhaga magazyn z zabawkami

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 października 2018 21:34

Aktualna praca w Danii od zaraz na magazynie z zabawkami. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w Kopenhadze. Oferujemy zakwaterowanie odpłatne oraz wysokie zarobki.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Kopenhaga, Dania.

Stawka godzinowa: 132,60 DKK brutto.

Start: od zaraz.

Nr.ref.: skr/63/18.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie i wysyłanie zamówień;
  • pilnowanie porządku w hurtowni;
  • kompletowanie towarów według listy;
  • inne prace zlecone przez koordynatora.

Oczekiwania wobec pracowników:

  • umiejętność pracy w zespole;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • kondycja fizyczna na dobrym poziomie;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na legalnych zasadach;
  • dobre warunki finansowe;
  • terminowe przelewy wynagrodzeń;
  • umowę o pracę na pół roku z możliwością przedłużenia na stałe;
  • zakwaterowanie płatne 5000 DKK miesięcznie;
  • wprowadzenie w obowiązki, przeszkolenie;
  • przyjazny i energiczny zespół.

Dla kandydatów:
Aktualne CV i dane kontaktowe prosimy wysyłać pod adres:

sikker@execs.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać imię, nazwisko i numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-danii-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami-bez-jezyka-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 7345bc71b3a42ec6