£420/tyg brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii na magazynie z odzieżą bez języka 2018 Leicester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Leicester
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 maja 2018 23:21

Dostępna od zaraz praca w Anglii dla Polaków bez znajomości języka. Oferta zatrudnienia 2018 od zaraz na magazynie odzieżowym z Leicester przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Leicester, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Zarobki: około 420 GBP za tydzień brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na magazynie z odzieżą znanej marki premium
  • zadaniem pracownika będzie przyjmowanie dostaw oraz rozmieszczanie towaru, komisjonowanie
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się metkowaniem, zakładaniem zabezpieczeń oraz przygotowywaniem paczek do wysłania dla sklepów

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • pracowitość i uczciwość
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • status osoby niekaranej
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • zaletą będzie posiadanie uprawień na wózki widłowe

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane co tydzień na konto
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • zamieszkanie w komfortowych warunkach
  • pomoc konsultanta

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia należy wysyłać na adres:

jobs-4You@englandmail.com

Wiadomość prosimy zatytułować „magazyn Leicester 12/05/2018″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-na-magazynie-z-odzieza-od-zaraz-leicester-2018/

ID ogłoszenia: 9605afb148f75faf