€10 za godzinę brutto

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez języka Berlin myjnia samochodowa

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 czerwca 2016 21:49

Oferujemy zatrudnienie w myjni samochodowej z Berlina, bez znajomości języka i doświadczenia. Niemcy praca fizyczna od zaraz dla osób energicznych i zmotywowanych.

Stanowisko: pracownik myjni.

Miejsce zatrudnienia: Berlin.

Wynagrodzenie: 10 euro za godzinę.

Start: od zaraz.

Długość umowy: 4 miesiące.

Zadania na stanowisku:

  • myjnia znajduje się na podziemnym parkingu centrum handlowego;
  • w czasie gdy klient robi zakupy i korzysta z usług centrum, pracownik kompleksowo sprząta i myje samochód.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna;
  • dokładność i poczucie estetyki;
  • sprawność i siła fizyczna;
  • dobry stan zdrowia;
  • pracowitość i motywacja;
  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • duża kultura osobista;
  • sumienność oraz odpowiedzialność;
  • umiejętność pracy w dynamicznym tempie;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • umowę na 4 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • pracę od początku lipca;
  • zakwaterowanie płatne 200 euro miesięcznie;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia.

Dla kandydatów:
Dokumenty aplikacje prosimy wysyłać pod adres mailowy:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „MYJNIA SAMOCHODOWA, Berlin. Imię, nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-na-myjni-berlin-dla-polakow/

ID ogłoszenia: 301576118b3da63c

3 komentarze na “Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez języka Berlin myjnia samochodowa”

  1. 10 eur. brutto ? ile godzin dziennie i ile dni w tygodniu? jak można dopisać.

  2. dringende@europe.com na 6 lipca 2016 @ 12:51

    Witam jestem zainteresowany ofertą z własnym samochodem numer telefonu 668349434

  3. sebastian na 6 lipca 2016 @ 12:54

    Witam jestem zainteresowany numer telefonu 668 349 434