NOKdo uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka sprzątanie mieszkań w Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: brak wymogów
  • Opublikowany: 21 stycznia 2015 03:37

Atrakcyjna propozycja podjęcia pracy w Norwegii w charakterze sprzątaczki. Zatrudnienie w Oslo przy sprzątaniu mieszkań bez znajomości języka z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Oslo

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego polegająca na sprzątaniu mieszkania.
  • Prace fizyczne polegające między innymi na: ścieleniu łóżek, praniu, prasowaniu, odkurzaniu, myciu podłóg – czasem okien, itp.

Oczekiwania:

  • sprawne sprzątanie
  • fachowość, dokładność, sumienność
  • umiejętność efektywnego organizowania sobie czasu pracy
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • samodzielność
  • zaletą będą referencje od poprzednich pracodawców

Poszukiwana osoba musi wykazywać się kulturą osobistą oraz być pozytywnie nastawiona do życia.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • brak wymagań w kwestii znajomości języków obcych
  • zorganizowane bezpłatne miejsce zamieszkania
  • uczciwe zarobki, stawka do negocjacji

Aplikacja:
Chętnych prosimy kontaktować się mailowo poprzez adres:

  • post.medicaren@gmail.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-przy-sprzataniu-w-oslo-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 5754bee07c71fb9

10 komentarzy na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka sprzątanie mieszkań w Oslo”

  1. WASZCZUK BEATA na 21 stycznia 2015 @ 20:33

    Jestem zainteresowana państwa ofertą. +48 506 526 234. Jestem osobą sumienną, i posiadam wymagane cechy jak dokładność i umiejętne zarządzanie czasem pracy.

  2. Witam, jestem zainteresowana oferta pracy. Proszę o kontakt

  3. sprzątanie mieszkań w Oslo na 22 stycznia 2015 @ 15:17

    Chętnie podejmę się pracy od zaraz 518209671

  4. Witam,
    Jestem młodą osobą, poszukującą pracy w Norwegii. Obecnie znajduję się w Polsce, z możliwością natychmiastowego opuszczenia kraju 🙂
    Pracowałam w hotelu gdzie zajmowałam stanowisko recepcjonistki/barmanki/kelnerki w tym również sprzątaczki.
    Nie boję się pracy, tudzież zdobywania nowych doświadczeń, łatwo się przystosowuję, jestem osobą bezkonfliktową, znam język angielski w stopniu komunikatywnym- mam nadzieję , że to zaleta 🙂
    posiadam również prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku, gdyż bardzo zależy mi na wyjeździe.
    Z wyrazami szacunku, pozdrawiam,
    Ewa.

    511340398, e-mail: eva_1222@wp.pl

  5. Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie do Państwa firmy na stanowisko sprzątaczki
    Potrafię utrzymywać porządek. Jestem młodą, otwartą oraz odpowiedzialną osoba. Pełną optymizmu i chęci do pracy.Zorganizowana, bezkonfliktową. Posługuje się językiem Angielski na wysokim poziomie oraz językiem Norweskim w małym stopniu. Jestem gotowa podjąć prace od zaraz.

    Gwarantuję,że motywacja i chęć do pracy pozwoli mi właściwie wykonywać powierzone mi obowiązki, a także przyczynią się do rozwoju Państwa firmy.

  6. Witam,jestem zainteresowana Państwa ofertą.Bardzo proszę o kontakt 791 886 087.Pozdrawiam

  7. darek 1971 na 27 stycznia 2015 @ 11:42

    Witam.
    Jestem osobą skrupulatną co do czystości ,podejmę pracę w państwa firmie choćby od zaraz .
    Pozdrawiam darek

  8. Sprzątanie Norwegia. na 29 stycznia 2015 @ 00:56

    Witam,jestem zainteresowany pracą w Norwegii,oto mój nr.792 936 771,pozdrawiam.

  9. witam mam na imie ANNA mam37lat obecnie przebywam w polsce .mam duze doswiadczenie jako sprzataczka poniewarz pracowalam w grecji jako sprzataczka w domach jestem osoba sumienna zyczliwa bez nalogow lubiaca czystosc nie posiadam referencji ale moge panstwa skontaktowac z osobami u ktorych pracowalam w grecji nie bedziecie panstwo zalowac pozdrawiam prosze o kontakt794392328

  10. Witam, jestem zainteresowana tą ofertą. Mam doświadczenie jako sprzątaczka, pracowałam w tym charakterze przy sprzątaniu mieszkań w Niemczech. Tel: 503991186

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.