£7 GBP/h

Od zaraz oferta pracy w Anglii przy sprzątaniu domów i mieszkań Finchley

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Finchley
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 21 grudnia 2015 22:02

Dam od zaraz fizyczną pracę w Anglii przy sprzątaniu mieszkań i domów na terenie Finchley. Oferta dla sprzątaczek bez doświadczenia. Od pracowników wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Anglia, Finchley
Wynagrodzenie: 7 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik dba o to, aby zlecane powierzchnie mieszkalne zostały wysprzątane według życzeń klientów.

Wymagania:
– zatrudnienie dla osób w wieku około 30 lat
– zależy nam na uczciwych osobach
– bez problemów ze zdrowiem
– wytrzymałość fizyczna
– zaangażowanie, punktualność, zaradność
– szybkie poruszanie się po Londynie
– przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem
– angielski na poziomie komunikatywnym
– pozytywne nastawienie
– dbałość o szczegóły
– godne reprezentowanie firmy

Oferujemy:
– wolny dzień w tygodniu
– pracę od 8:00 do 16:00
– jasne warunki zatrudnienia
– dobre wynagrodzenie (około 8000 zł miesięcznie)
– szkolenia pracownicze
– przyjazne środowisko pracy
– stałe zlecenia

Aplikacja:
W celu podjęcia pracy należy zadzwonić pod numer: +44 (0) 7970615809 i ustalić datę spotkania.

Źródło:

ID ogłoszenia: 2935677317875c12