£8,40 GBP/h

Od zaraz oferta pracy w Anglii na produkcji przy pakowaniu Liverpool

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Liverpool
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2014 23:16

Zakład produkujący mufinki, babeczki i pączki z Liverpoolu zatrudni pracowników na linię produkcyjną przy pakowaniu. Praca w Anglii przy kontroli jakości i obsłudze maszyn.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Liverpool

Zarobki: 8,40 GBP/h

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie na produkcji słodkości- muffinki, babeczki, pączki
  • Do zadań należeć będzie wykonywanie zadań na linii produkcyjnej przy pakowaniu, kontroli jakości, pakowanie.
  • Obowiązkiem może być obsługiwanie maszyn produkcyjnych- to po uprzednim przeszkoleniu

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • możliwość podjęcia pracy na zmiany nocne
  • posiadanie książeczki sanepidowskiej z aktualnymi badaniami
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji spożywczej
  • pierwszeństwo podczas rekrutacji będą miały osoby aktualnie zamieszkujące w Liverpoolu

Oferta:

  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Anglii na podstawie umowy o pracę
  • dobre wynagrodzenie oraz dodatki za pracę w godzinach nocnych i nadgodzinach
  • oferta dla par

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesyłanie wiadomości na adres:

uk-employment@europe.com

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-na-produkcji-spozywczej-przy-pakowaniu-od-zaraz-liverpool/

ID ogłoszenia: 51953568663e47d7

7 komentarzy na “Od zaraz oferta pracy w Anglii na produkcji przy pakowaniu Liverpool”

  1. Aneta gabrylewicz na 1 maja 2014 @ 22:37

    Witam mieszkam w liverpoolu jestem zainteresowana to oferto pracy z zawodu jestem cukiernikiem mam nadzeje ze sie panstwo odezwo to moj nr tel 07935544170

  2. prosze o szybkoł odpowiedz

  3. małgosia na 3 maja 2014 @ 11:15

    prosze o więcej informacji

  4. Jestem zainteresowany tą pracą mam auto moj numer 048507645643 mam 48 lat Powazny bez jakich kolwiek nałogów

  5. Chętnie podejmę pracę.

  6. witam jestem zaiteresowana mieszkam w Londynie mój numer kontaktowy to
    07821364647
    pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.