£10/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Anglii na budowie przy remontach i wykończeniach

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Anglia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Opublikowany: 22 grudnia 2016 01:13

Ogłoszenie pracy w Anglii na budowie dostępne od zaraz. Poszukiwani pracownicy ogólnobudowlani do pomocy przy remontach i wykończeniach mieszkań oraz domów klientów.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany

Miejsce zatrudnienia: Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 10 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca polega na wykonywaniu prac ogólnobudowlanych, takich jak zabudowa, montaż elektryki i hydrauliki, stawianie ścianek działowych
  • pracownik będzie odpowiedzialny m.in. za wykonywanie poprawek i przeróbek budowlanych, montaż regipsów oraz układanie glazury i terakoty

Wymagania:

  • dobra organizacja czasu
  • pomysłowość
  • zdolność logicznego myślenia oraz kreatywność
  • doświadczenie w pracach wykończeniowych
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację

Oferujemy:

  • zapewnione płatne miejsce do zamieszkania
  • konkurencyjne zarobki
  • prawo do płatnego urlopu
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Anglii
  • narzędzia potrzebne do pracy
  • opiekę polskiego rezydenta
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail:

praca@globalforcegroup.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-od-stycznia-2017-jako-konserwator-w-budownictwie/

ID ogłoszenia: 203585b1537bf888

ilość wszystkich wyświetleń: 2225, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Anglii na budowie przy remontach i wykończeniach”

  1. Piotr Wcisło na 7 lutego 2017 @ 06:16

    Witam czy oferta pracy jest może jeszcze dalej aktualna. Pozdrawiam serdecznie

Zostaw odpowiedź do Piotr Wcisło