SEK24500/m-c brutto

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Szwecji bez języka przy sortowaniu ubrań Malmö

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Malmö
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 października 2017 01:28

Aktualna opcja zatrudnienia w Malmö przy sortowaniu odzieży używanej na linii. Możliwość podjęcia pracy w Szwecji od zaraz dla osób bez znajomości języka na czas określony.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Malmö, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 5

Wynagrodzenie: 24500 SEK za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca polegająca na ręcznej segregacji odzieży używanej przy taśmie
  • do obowiązków będzie należało składanie oraz pakowanie ubrań

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Szwecji od zaraz
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • zaletą będzie znajomość rodzajów ubrań oraz aktualnej mody
  • dyspozycyjność do końca roku 2017

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę na czas określony
  • zamieszkanie za 4000 SEK miesięcznie
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
  • pracę na zmiany
  • przyjazną atmosferę w zespole

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-szwecji-od-zaraz-sortowanie-odziezy-bez-jezyka-malmo/

ID ogłoszenia: 49559ea1bb2676ea

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta fizycznej pracy w Szwecji bez języka przy sortowaniu ubrań Malmö”

  1. Czy jest jeszcze możliwość zatrudnienia ?

Zostaw odpowiedź do alina