£9,50/h brutto

Przy przeprowadzkach od zaraz oferta fizycznej pracy w Anglii bez języka Peterborough

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Peterborough
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 grudnia 2017 02:51

Dostępna od zaraz propozycja fizycznej pracy w Anglii przy przeprowadzkach. Zatrudnienie w Peterborough dla pracowników bez znajomości języka angielskiego na czas określony.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Peterborough, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,50 GBP za godzinę brutto

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu czynności przy przeprowadzkach klientów indywidualnych oraz firm
  • do zadań pracownika będzie należało zabezpieczenie rzeczy na czas transportu, załadowanie ich na samochód oraz przewiezienie w miejsce docelowe
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za rozładunek w wyznaczonej lokalizacji

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.C oraz znajomość języka angielskiego
  • zaświadczenie o niekaralności
  • pełna dyspozycyjność

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zakwaterowanie w cenie 180 GBP za miesiąc
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

ukemployment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „przeprowadzki Peterborough”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-anglii-przy-przeprowadzkach-od-zaraz-peterborough/

ID ogłoszenia: 4455a3d8dedbd686