€1850-2250/mc brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka magazyn z obuwiem Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Data rozpoczęcia pracy: sezon 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 grudnia 2018 20:29

Magazyn obuwniczy z Hamburga od zaraz zatrudni Polaków do zbierania zamówień. Praca w Niemczech bez znajomości języka dla 4 osób. Zapewniamy dofinansowanie wyżywienia i płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy.

Wynagrodzenie: 1850-2250 EUR miesięcznie brutto.

Wolne stanowiska: 4.

Nr. ref.: mg/a4/12/18.

Początek: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • zbieranie zamówień dla klientów sklepu;
  • przygotowanie paczek do wysyłki;
  • obsługa zamówień hurtowych i indywidualnych;
  • zadania związane z utrzymaniem porządku.

Wymagania:

  • umiejętność działania w zespole;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • przyjazne podejście;
  • mile widziana znajomość języka;
  • gotowość do pracy w warunkach stresowych;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • dofinansowanie do obiadów w stołówce;
  • prawo do płatnego urlopu;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • dla najlepszych zatrudnienie stałe.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem pod adres e-mal:

nutzliche-arbeit@workmail.com

W aplikacji prosimy załączyć zgodę na przetwarzanie danych do celów rekrutacji, termin dyspozycyjności do wyjazdu i aktualne dane kontaktowe.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-z-obuwiem-hamburg/

ID ogłoszenia: 5905c1d1f5b783ef

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.