€do ustalenia

Od zaraz Holandia praca na produkcji pakowanie bez języka Hoorn 2014

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Hoorn
  • Opublikowany: 12 czerwca 2014 00:07

Firma produkująca sałatki owocowe potrzebuje pracowników przy pakowaniu. Praca w Holandii w mieście Hoorn i Helmond dla pakowaczy bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Hoorn, Helmond
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pakowanie sałatek owocowych, następnie ich pakowanie i naklejanie kodów. Zatrudniony będzie też odpowiedzialny za drobne prace magazynowe.

Wymagania:
– minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
– możliwość wyjazdu za granicę na pół roku
– chęć do pracy od zaraz
– osoba odpowiedzialna, zaangażowana, punktualna i sumienna
– referencje z poprzednich miejsc prac mile widziane
– osoba niekarana

Oferujemy:
– wdrożenie w system firmy
– szybkie przeszkolenie w pierwszych dniach
– legalną pracę na holenderskich warunkach
– stanowiska dla kobiet i mężczyzn
– dłuższe zatrudnienie

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysłanie CV w języku angielskim na maila: nfo@hobij.pl lub praca@hobij.pl w tytule proszę wpisać: Pakowacz

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/praca-w-holandii-przy-pakowaniu-salatek-owocowych-od-zaraz-hoorn/

ID ogłoszenia: 345398c3e5ea16e

4 komentarze na “Od zaraz Holandia praca na produkcji pakowanie bez języka Hoorn 2014”

  1. Mateusz Małgorzata na 22 czerwca 2014 @ 19:04

    Witam wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani państwa oferta zależy nam na jak najszybszym wyjeździe w podstawowym stopniu znamy język angielski i niemiecki mamy po 20 lat jesteśmy z Podkarpacia jeśli będą państwo zainteresowani przyjęciem nas to proszę dzwonić pod nr 695-778-467

  2. Witam .Dziś przeczytałem wasze ogłoszenie o wyjeździe do Holandii .Chciałam się dowiedzieć czy ten zakład nie potrzebuje nadal ludzi do pracy ?gdyż bylabym chętna na taki wyjazd od zaraz mam praktykę gdyż pracowalam na linii produkcyjnej przy produkcji ciasteki ppakowaniu. Pozdrawiam Iwona

  3. jestesmy z ukrainy jest nas 10 osob mamy aktualne wizy pracownicze prosze o kontakt

  4. Aneta199123 na 31 sierpnia 2014 @ 20:15

    Witam. Mam pytanie.Jakie obowiązują godziny pracy? Jak z zakwaterowaniem?. Liczę na szybką odpowiedź jeśli oferta jest nadal aktualna. Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.