SEK138,20/h brutto

Od zaraz fizyczna praca Szwecja bez znajomości języka sortowanie owoców Uppsala

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Uppsala
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2018 23:55

Oferujemy fizyczną pracę w Szwecji od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka. Możliwość zatrudnienia w zakładzie z Uppsali przy sortowaniu warzy oraz owoców.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Uppsala, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 138,20 SEK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna przy taśmie polegająca na ręcznym sortowaniu owoców i warzyw
  • zadaniem pracownika będzie także mycie i pakowanie towarów

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B praz własnego auta
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie przelewane na konto raz w tygodniu
  • możliwość zwrotu połowy kosztów podróży do Szwecji
  • pracę na czas określony
  • zatrudnienie także dla par i grup

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszeń z z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet_pl@swedenmail.com z dopiskiem w tytule „sortowanie owoców, Uppsala 08/2018”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-szwecji-fizyczna-bez-jezyka-przy-sortowaniu-owocow-uppsala/

ID ogłoszenia: 2175b888194ec978