€od 9,50 euro brutto/h

Od zaraz fizyczna praca Niemcy dla par Berlin bez języka wykładanie towaru w sklepie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: bez znajomości jezyka
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2016 23:49

Sieć sklepów spożywczych z Berlina od zaraz zatrudni pary do wykładania towaru. Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka z zakwaterowaniem niedaleko supermarketu.

Stanowisko: pracownik sklepu.

Miejsce zatrudnienia: Berlin.

Wynagrodzenie: od 9,50 euro za godzinę brutto, po 3 miesiącach 11 euro brutto/h.

Zakres obowiązków:

  • układanie ekspozycji tematycznych;
  • pilnowanie, aby na półkach nie znajdowały się artykuły po terminie;
  • uzupełnianie braków na półkach;
  • pomoc na magazynie – rozładunek towarów, skanowanie, paletowanie.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie;
  • sprawność fizyczna;
  • nastawienie na sumienną pracę;
  • predyspozycje do pracy zmianowej;
  • komunikatywność, przyjazne nastawienie;
  • umiejętność działania w stresie;
  • gotowość do szybkiej i skutecznej pracy.

Oferujemy:

  • dobre zarobki z perspektywą podwyżki;
  • zmiany w systemie rotacyjnym;
  • miejsce zamieszkania w cenie 300 euro od pary na miesiąc;
  • pracodawca nie zawsze jest w stanie przydzielić konkretnej parze wspólne zmiany.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie aplikacji pod adres podany poniżej. W temacie wiadomości należy wpisać: fizyczna-w-sklepie/08/16.

  • Leiharbeiter@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-w-sklepie-przy-wykladaniu-towaru-na-polki/

ID ogłoszenia: 29757a1121521cb2