DKKod 90/h brutto

Od zaraz fizyczna praca Dania 2018 bez znajomości języka w sortowni Jutlandia

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Jutlandia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 lutego 2018 22:55

Aktualna oferta fizycznej pracy w Danii dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz możliwość zatrudnienia 2018 w sortowni z Jutlandii przy kontroli jakości warzyw – marchewki, pietruszki, buraków.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Jutlandia, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 3

Zarobki: 90 DKK za godzinę brutto w czasie trwania okresu próbnego oraz 100 DKK/h brutto dla osób zatrudnionych na stałe

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów oraz ciągłości produkcji
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się kontrolą jakości warzyw i opakowań oraz czystości zakładu
  • do zadań będzie należało sprawdzanie zgodności procesów z dokumentacją oraz wymogami klienta

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć do pracy
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • wsparcie w znalezieniu zamieszkania za 60-80 koron dziennie niedaleko pracy
  • możliwość otrzymania zaliczki w pierwszym miesiącu pracy
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • pracę z miesięcznym okresem próbnym
  • wysokie dodatki wakacyjne
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia
  • perspektywę stałego zatrudnienia
  • atrakcyjne zarobki wypłacane co miesiąc

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, aplikować należy za pomocą formularza na stronie:

www.pf-gruppen.com

Możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem:

+48660 575 888 (Edyta)
+48696 445 356 (Izabela)

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-w-danii-od-zaraz-jako-kontroler-jakosci-warzyw-w-sortowni-jutlandia/

ID ogłoszenia: 4915a833f4511c4a