£8,50 - 10,50 brutto/h

Od zaraz fizyczna praca Anglia w sklepie przy wykładaniu towaru bez języka Nottingham UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Nottingham
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące próbne, a potem stała umowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 maja 2019 15:42

Pracodawca z Nottingham szuka osób do fizycznej pracy w Anglii przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie od zaraz w sklepie bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Nottingham.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP brutto na godz. dla osób bez języka i 10,50 GBP brutto na godz. dla osób z językiem.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • rozładowywanie dostaw towarów na magazynie sklepu;
  • rozkładanie produktów na półki w sklepie;
  • zmienianie ekspozycji;
  • przeprowadzanie inwentaryzacji;
  • sprawdzanie dat przydatności do spożycia żywności;
  • naklejanie cen na towary oraz etykiet na regały sklepowe.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna, szybkość, siła i wytrzymałość;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracy na zmianach nocnych;
  • umiejętność pracowania w zespole;
  • nie wchodzenie w konflikty;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku oraz znające język angielski.

Oferujemy:

  • zatrudnienie przez agencję do końca roku, a potem stała umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą;
  • darmowe ubezpieczenie NNW;
  • bezpłatne zakwaterowanie , a pary mają zagwarantowane samodzielne pokoje;
  • wsparcie przy formalnościach, założeniu konta, uzyskaniu numeru NIN itp.;
  • brak opłat za rekrutację;
  • pensja co tydzień wpłacana na konto walutowe.

Aplikacja:

Pary oraz grupy proszone są o wysyłanie zgłoszeń w jednej wiadomości.

Aplikacje można wysyłać na adres: jobs-4u@englandmail.com z tytułem wiadomości: „Sklep Nottingham 05/19″.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-fizyczna-praca-w-anglii-od-zaraz-w-sklepie-wykladanie-towaru-nottingham-uk/

ID ogłoszenia: 6605ce3d3bb6ed16

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.