£do ustalenia

Od zaraz fizyczna praca Anglia przy sortowaniu używanych ubrań West Drayton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: West Drayton
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2018 22:41

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Anglii dla kandydatów z podstawową znajomością języka. Od zaraz opcja zatrudnienia w West Drayton przy sortowaniu odzieży używanej.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: West Drayton, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca dla kobiet będzie polegająca na sortowaniu odzieży oraz innych materiałów używanych
  • zadaniem mężczyzn będzie obróbka ubrań za pomocą maglownicy, załadunek towarów oraz segregacja używanych rzeczy

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • przychodzenie na czas
  • dobra kondycja
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • pracowitość i zaangażowanie
  • motywacja oraz chęć do pracy

Oferujemy:

  • pracę dla kobiet i mężczyzn
  • zatrudnienie w Anglii od zaraz na dłuższy okres

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta pracy prosimy o wysyłanie wiadomości sms od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16.30 (kobiety) oraz 7-18.30 (mężczyźni) na numer:

07384366899

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-fizyczna-od-zaraz-przy-sortowaniu-odziezy-uzywanej-west-drayton-2/

ID ogłoszenia: 5515adb2d2884b5a