£do 7,50 GBP za godz. brutto

Od zaraz dla brygadzisty Anglia praca w Kent przy pakowaniu owoców

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Kent
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2015 01:47

Poszukujemy od zaraz pakowaczy do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Kent na linii produkcyjnej przy pakowaniu owoców. Brygadzista będzie obsługiwać taśmę produkcyjną i zarządzać zespołem pracowników.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Kent
Wynagrodzenie: do 7,50 GBP za godz. brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Zatrudnienie dla brygadzisty, który będzie zajmować się zarządzaniem grupą ludzi aby prawidłowo i wydajnie pracowali przy linii produkcyjnej. Pracownik będzie współpracować z managerami oraz magazynem.

Wymagania:
– przestrzeganie zasad wewnętrznych firmy
– zdolności społeczne
– łatwość nawiązywania kontaktów
– spostrzegawczość, niezawodność
– zdolność kierowania zespołem ludzi
– wielozadaniowość
– angielski na poziomie komunikatywnym
– posiadanie cech przywódczych
– doświadczenie na danym stanowisku

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– szkolenia pracownicze
– stawka początkowa wynosi 6,75 GBP w miarę stażu kwota wzrasta do 7,50 GBP/h brutto
– dobre warunki pracownicze
– podszkolenie swoich umiejętności
– legalną pracę od zaraz

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu: 00441227730349 bądź na maila: jobs@pro-force.co.uk z tytułem: Line Leader.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-przy-pakowaniu-owocow-oraz-obsludze-tasmy-produkcyjnej-kent/

ID ogłoszenia: 6645536c75da650a

ilość wszystkich wyświetleń: 3059, dzisiaj: 1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.