DKK110,20 DKK/h brutto

Od zaraz Dania praca dla Polaków na produkcji rybnej z językiem angielskim

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 listopada 2014 04:13

Przetwórnia rybna szuka pracowników produkcyjnych do pracy w Danii. Oferta bez znajomości języka duńskiego i doświadczenia. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: 110,20 DKK/h brutto

Zadania:
Jest to praca produkcyjna, w której pracownik będzie się zajmować obrabianiem ryb. Są to prace typu filetowanie, kontrolowanie jakości, pakowanie.

Wymagania:
– gotowość do natychmiastowego wyjazdu
– prawo jazdy kat.B
– język angielski
– przyjazd samochodem mile widziany
– znajomość zasad BHP i ich przestrzeganie
– osoba schludna, odpowiedzialna
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– pracę za granicą
– zakwaterowanie (opłata pobierana z wynagrodzenia)
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– zatrudnienie od zaraz
– wypłaty co 2 tygodnie
– dodatki urlopowe w wysokości 12,5%
– pomoc polskich opiekunów

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na maila: produkcja@jobsupply.com.pl. Posiadane referencje, świadectwa pracy prosimy zamieścić w załączniku.

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/pracownik_produkcji_dania,ogloszenie,20141124140030.html

ID ogłoszenia: 40854753626aa17c

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.