NOK145/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka przy sprzątaniu domów Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Stavanger
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2017 02:47

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz chętnie zatrudnimy w Stavangerze przy sprzątaniu mieszkań oraz domów prywatnych.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Stavanger, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 1

Zarobki: 145 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sprawnym sprzątaniu mieszkań oraz domów na bezpośrednie zlecenie klientów
  • zadania wykonywane pojedynczo, głównie u stałych klientów, chociaż zdarzają się zlecenia jednorazowe

Wymagania:

  • dobre nastawienie
  • pracowitość i zaangażowanie
  • status osoby niekaranej
  • zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra kondycja
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • zapewnione bezpłatne miejsce do zamieszkania
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • zatrudnienie w Norwegii na stabilnych warunkach
  • narzędzia i środki niezbędne do pracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres:

justynadomanska82@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-zaraz-sprzatanie-mieszkan-z-jezykiem-angielskim-stavanger/

ID ogłoszenia: 3985a1f3f7db6101