NOK175/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka Oslo na magazynie spożywczym

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 grudnia 2017 02:47

Propozycja zatrudnienia w hurtowni spożywczej z Oslo dla pracowników bez znajomości języka. Oferta pracy w Norwegii od zaraz na magazynie przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Start: od zaraz

Płaca: 175 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na magazynie hurtowni z artykułami spożywczymi
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie towarów oraz umieszczanie ich na paletach
  • do obowiązków będzie należało wykonywanie pracy przy załadunku i rozładunku

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie
  • pracowitość i zaangażowanie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • samodyscyplina
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego konsultanta
  • zatrudnienie w Norwegii od zaraz
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • zakwaterowanie w komfortowych warunkach za 4500 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie z zaznaczeniem opcji „Magazynier/Komisjoner Oslo” poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2018

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-spozywczym-oslo/

ID ogłoszenia: 1395a3d906df1908

4 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka Oslo na magazynie spożywczym”

  1. Witam. Formularz rekrutacyjny nie działa. Zgłaszam swoją kandydaturę. Proszę o kontakt na maila.Pozdrawiam.

  2. Sugestia jw.Prosze o kontakt Piotr

  3. Sugestia jw.Prosze o informacje Piotr

  4. Szukam pracy bez znajomości języka