€do ustalenia

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu w Monachium dla kobiet

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Znajomość języków: podstawowa znajomość
  • Opublikowany: 23 listopada 2014 02:00

Firma sprzątająca z Monachium od zaraz poszukuje kobiet do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla pracownika fizycznego bez doświadczenia przy sprzątaniu domów i biur.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na sprzątaniu pomieszczeń biurowych i mieszkalnych. Zatrudniona samodzielnie dojeżdża do klienta.

Wymagania:
– dokładność, pracowitość, szybkość
– umiejętność zarządzania czasem
– dobra organizacja
– osoby uczciwe, dyskretne
– dobre poczucie czasu
– ogólna sprawność fizyczna i ruchowa
– zezwolenie na prowadzenie niemieckiej działalności gospodarczej
– podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
– legalną pracę bez doświadczenia
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– stałe zlecenia
– pracę za granicą
– zatrudnienie na niemieckich warunkach

Aplikacja:
Za pośrednictwem strony: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-dla-kobiet-sprzataniu-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 4365471220f920ba

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.