€1920/m-c brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie RTV Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 grudnia 2017 00:51

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnimy od zaraz w hurtowni RTV z Düsseldorfu przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Düsseldorf, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 1920 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie głównie polegała na zbieraniu zamówionych przez sklepy detaliczne towarów
  • do obowiązków pracownika będzie należało kompletowanie zestawów kina domowego, audio, rzutników, itp.

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie
  • dokładność i staranność
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • status osoby niekaranej
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • brak nałogów
  • dbałość o powierzone mienie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym w cenie 250 euro lub 150 euro za miejsce w pokoju dla 2 osób
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • możliwość wykupienia niedrogich obiadów
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem „magazynRTV/12/2017”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-rtv-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 4735a2ee1b7c4805