€od 11,10 do 13,95 euro za godz. brutto

Od zaraz dam pracę w Holandii w budownictwie jako kafelkarz/glazurnik

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 tygodnie
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: komunikatywna znajomość języka
  • Opublikowany: 14 września 2014 00:03

Aktualnie szukamy pracowników budowlanych na stanowisko kafelkarza-glazurnika przy wykończeniach. Praca w Holandii od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem. Zatrudnienie na 4 tygodnie.

Stanowisko: kafelkarz-glazurnik
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: od 11,10 do 13,95 euro za godz. brutto

Zadania:
Praca na budowie przy wykończeniach. Pracownik jest odpowiedzialny za przygotowanie ścian i ułożeniu na nich kafelków według wzoru i kształtu ustalonego ze zleceniodawcą.

Wymagania:
– 5 letnie doświadczenie na danym stanowisku jest konieczne
– osoba dokładna, precyzyjnie wykonująca zadania
– komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź holenderskiego
– pracownik musi zapewnić sobie narzędzia do pracy i strój roboczy
– posiadanie samochodu będzie dodatkowym atutem
– złota rączka
– zdyscyplinowanie, punktualność, odpowiedzialność

Oferujemy:
– rozpoczęcie pracy od zaraz
– zatrudnienie na 4 tygodnie
– stawki godzinowe zależne od doświadczenia
– możliwość kontaktu z pracodawcą
– zapewnimy bezpłatne miejsce noclegowe na czas trwania umowy
-pracownikom zapewniamy dobre warunki

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://www.poloniusz.pl/o1-22hee0/

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-holandii-na-budowie-kafelkarz-glazurnik-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 9275414ae0da1a9b

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.