£500 na tydzień

Od zaraz dam pracę w Anglii jako kurier-kierowca kat.B w Southampton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Southampton
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: komunikatywny język angielski
  • Opublikowany: 2 października 2019 18:59

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii, jako kierowca kat.B. Ogłoszenie z Southampton dla kuriera przy przewożeniu przesyłek. Zatrudnienie na czas nieokreślony.

Stanowisko: kierowca kat. B – kurier.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 500 GBP na tydzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przewoził przesyłki;
  • zatrudnienie dla kuriera.

Wymagania:

  • ukończone przynajmniej 25 lat;
  • prawo jazdy od minimum 3 lat;
  • posiadanie maksymalnie 6 punktów karnych na swoim koncie;
  • własna działalność gospodarcza: self employed albo możliwość jej założenia;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • dostarczenie pisemnych referencji od firm z ostatnich 3 lat.

Oferujemy:

  • pracę na czas nieokreślony od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 16.00 albo 8.30 – 19.00;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość pracowania dodatkowo w soboty dla chętnych (100 GBP);
  • osoby, które posiadają własnego vana, mogą go wykorzystać w pracy za dodatkowym wynagrodzeniem.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny: 07460424467.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-od-zaraz-dla-kuriera-kierowca-kat-b-w-southampton-uk/

ID ogłoszenia: 445d94d341450da

ilość wszystkich wyświetleń: 85, dzisiaj: 1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.