£9,50 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Anglii bez znajomości języka na magazynie słodyczy Luton UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Luton
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 września 2020 19:11

Hurtownia z Luton poszukuje od zaraz osób do pracy w Anglii bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków na magazynie słodyczy z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Luton.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał kartony ze słodyczami na potrzeby sklepów detalicznych;
  • praca z wykorzystaniem ręcznego wózka paletowego oraz skanera.

Wymagania:

  • przynajmniej rok doświadczenia w pracy na magazynie;
  • zaletą będzie znajomość j. angielskiego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dostępność na 3 miesiące albo dłużej.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe + premie;
  • zakwaterowanie w cenie 45 GBP na tydzień;
  • trzymiesięczny okres próbny, a potem stałą umowę bezpośrednio z pracodawcą;
  • pomoc przy załatwianiu formalności, np. NIN, zwrot podatku, tłumaczenia;
  • przyjazny międzynarodowy zespół współpracowników;
  • niezbędne środki ochrony osobistej.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: greatjob@fmail.co.uk z podaniem tytułu: „Słodycze Luton 09/2020”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-anglia-na-magazynie-slodyczy-od-zaraz-w-hurtowni-z-luton-uk/

ID ogłoszenia: 9205f6891cd10452