NOKod 160 brutto/h

Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii przy sortowaniu owoców bez języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 lipca 2021 20:07

Dla Polaków aktualna od zaraz fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Oslo przy sortowaniu owoców. Zakwaterowanie dla pracowników fizycznych organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 160 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się przy niskiej temperaturze w sortowni owoców (odpowiednia odzież zostanie zapewniona przez pracodawcę);
  • pracownik będzie sortował, a także pakował owoce przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz na 6 miesięcy;
  • punktualność;
  • chęć pracy w godzinach wieczornych.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie w hotelu pracowniczym w cenie 3500 NOK na mc od osoby;
  • norweską umowę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pełny etat;
  • pracę w systemie zmianowym – przeważnie zmiany wieczorne.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-fizyczna-prace-w-norwegii-od-zaraz-sortowanie-owocow-bez-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 11561000ee9ac231

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.