€do uzgodnienia

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech sprzątanie biur Stuttgart 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Data rozpoczęcia pracy: od lutego 2015
  • Opublikowany: 30 stycznia 2015 02:27

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla 2 Polaków przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie w Stuttgarcie od lutego 2015 dla pracowników fizycznych. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka/sprzątacz

Poszukujemy: 2 osoby

Miejsce pracy: Stuttgart

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od lutego 2015

Obowiązki:

  • Poszukiwana osoba będzie przydzielona do fizycznej pracy przy sprzątaniu powierzonej powierzchni.
  • głównymi obiektami do sprzątania są biura jednak mogą trafić się również gabinety lekarskie czy szkoły.
  • Typowe zadania, brak specjalistycznych wymagań.
  • Konieczne jest wykonywanie raportów z przeprowadzonych prac.

Oczekiwania:

  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • dokładność, pracowitość, sumienność
  • umiejętność pisania i mówienia w języku niemieckim
  • dobra kondycja
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • obowiązkowość

Oferujemy:

  • możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • zatrudnienie tymczasowe
  • umowa niemiecka na czas określony

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV prosimy przesłać drogą elektroniczną.

  • rekrutacja@hrpoland.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Sprzątanie, imię nazwisko

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-od-lutego-2015-niemcy-praca-fizyczna-dla-polakow-w-stuttgarcie/

ID ogłoszenia: 23154ca8a1c32f00