£10,00 brutto/h

Od zaraz dam fizyczną pracę w Anglii na myjni samochodowej bez języka Bristol 2020

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Bristol
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia na stałe
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 lutego 2020 22:13

Myjnia samochodowa z Bristolu szuka od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Anglii. Oferta bez znajomości języka przy myciu pojazdów dla Polaków z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Bristol.

Wynagrodzenie: 10,00 GBP brutto na godz. plus prowizja od umytego samochodu i napiwki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie kompleksowo mył samochody, glinkował, czyścił karoserię samochodową przy użyciu myjki ciśnieniowej albo parowej;
  • zadaniem będzie również sprzątanie wnętrz samochodów, czyli mycie szyb, trzepanie dywaników i odkurzanie;
  • nakładanie politur oraz zabezpieczanie uszczelek itp.

Wymagania:

  • zmotywowanie oraz chęci do pracy są najważniejsze;
  • zaletą będzie doświadczenie oraz znajomość języka;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Anglii;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz docelowo na stałe;
  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz możliwość otrzymania podwyżki przy podpisywaniu nowej umowy;
  • zakwaterowanie około 4 km od miejsca pracy w cenie do 50 GBP na tydzień;
  • bardzo dobre warunki socjalne;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

CV w j. angielskim lub polskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem: Myjnia Bristol 02/2020

Źródło: praca-anglia24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-anglia-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-myjni-samochodowej-w-bristolu-2020/

ID ogłoszenia: 8245e3d8ba224040

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.