£7,85 brutto/h + dodatki

Od zaraz dam fizyczną pracę w Anglii 2019 bez znajomości języka na myjni samochodowej Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 marca 2019 01:51

Myjnia samochodowa z Londynu poszukuje osób do fizycznej pracy w Anglii. Zatrudnienie 2019 aktualne od zaraz i bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia atrakcyjną stawkę godzinową wynagrodzenia oraz bardzo dobre warunki umowy.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 7,85 GBP brutto na godz. + dodatki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na myjni samochodowej na stanowisku claanersa.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zmotywowanie;
  • zaangażowane, ale też odpowiedzialne wykonywanie swoich obowiązków;
  • dokładne i sumienne podchodzenie do powierzonych zadań;
  • pracowitość;
  • punktualność;
  • zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową wynagrodzenia, a do tego różne dodatki;
  • miłą atmosferę w pracy;
  • możliwość rozwijania się i zdobywania nowych umiejętności oraz doświadczenia.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane pracą na myjni samochodowej w Londynie proszone są o wysłanie swojego zgłoszenia na adres: belgraviacarwash[at]gmaill.com

Źródło: praca-anglia24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-anglii-na-myjni-samochodowej-bez-jezyka-od-zaraz-londyn/

ID ogłoszenia: 1135c822951aa8cf

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.