£7 GBP/h

Od zaraz Anglia praca w Tesco na magazynie bez doświadczenia Daventry

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Daventry
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Znajomość języków: podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 30 października 2015 02:00

Zatrudnimy od zaraz kilka osób do fizycznej pracy w Anglii na magazynie Tesco. Oferta dla Polaków bez doświadczenia przy pakowaniu paczek oraz załadunku i rozładunku towaru.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Daventry
Wynagrodzenie: 7 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik zajmuje się zadaniami magazynowymi, które polegają na: ładowaniu paczek na samochód, przygotowywaniu zamówień, pakowaniu towarów, porządkowaniu półek itp.

Wymagania:
– możliwość szybkiego przyjazdu do Anglii
– zatrudniamy jedynie kandydatów ze znajomością języka angielskiego (poziom podstawowy)
– oferta dla osób z dobrym zdrowiem i siłą fizyczną
– punktualne stawianie się w pracy
– osoba otwarta, kontaktowa
– zdolność do współpracy
– zaangażowanie
– zdolność do pracy w różnych godzinach

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– transport wewnętrzny
– pracownikom zapewniamy niezbędne szkolenia
– podniesienie swoich kwalifikacji
– miejsce do spania
– miele widziane są kobiety
– zatrudnienie na pełny etat
– wypłacanie wynagrodzenia co 7 dni

Aplikacja:
Należy przesłać CV na adres mailowy: tesco@sesolutions.uk oraz możliwy również kontakt telefoniczny pod numerem: 0048 882017439

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-fizyczna-w-daventry-na-magazynie-pakowanie-bez-doswiadczenia/

ID ogłoszenia: 9245632aefda82e1