£9,60/h brutto

Od zaraz praca w Anglii 2018 bez języka na magazynie z elektroniką Sheffield

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Sheffield
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 lipca 2018 06:50

Chętnie zatrudnimy w hurtowni elektroniki z Sheffield 2 kandydatów bez znajomości języka. Oferta pracy w Anglii 2018 dostępna od zaraz na magazynie ze sprzętem elektronicznym.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Sheffield, Anglia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,60 GBP za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie ze sprzętem elektronicznym – komputerami, konsolami, telefonami, drukarkami itp.
  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem zamówień oraz pakowaniem produktów na palety lub do kartonowych pudełek

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia magazynowego
  • status osoby niekaranej
  • wysoka sprawność i siła fizyczna
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • preferowane do zatrudnienia są osoby przebywające aktualnie w Anglii

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki wypłacane na konto w terminie
  • darmowe lokum
  • atrakcyjne premie
  • pomoc w sprawach formalnych
  • szansę na stałe zatrudnienie po 3 miesiącach

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne prosimy wysyłać z tytułem „Magazyn Sheffield 07/2018” należy wysyłać na adres:

greatjob@the-quickest.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-na-magazynie-z-elektronika-bez-jezyka-od-zaraz-w-sheffield/

ID ogłoszenia: 5445b3d8f1875895