€10,00 na godz.

Od maja 2021 oferta sezonowej pracy w Szwecji bez języka zbiory warzyw Helsingborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Helsingborg
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: październik/listopad 2021
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 lutego 2021 19:22

Bez znajomości języka potrzebne od maja 2021 osoby do sezonowej pracy w Szwecji przy zbiorach warzyw. Zatrudnienie na farmie w Helsingborg z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Helsingborg.

Wynagrodzenie: 10,00 € na godz.

Start: od maja 2021.

Liczba miejsc: 4 osoby, gdzie od 1 maja będą to 2 osoby, a od 1 czerwca – 1 osoba.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem warzyw na farmie – kapusta, kalafiory oraz ziemniaki itp.

Wymagania:

  • własna działalność gospodarcza;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego albo niemieckiego;
  • wysoka sprawność fizyczna i posiadanie przygotowania do pracy fizycznej na farmie;
  • dobra zdrowie;
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • mile widziane będzie prawo jazdy;
  • wiek od 30 do 40 lat i wzrost od 1,75 do 1,84 cm;
  • możliwość przejścia testu, który będzie wykonywany przez maksymalnie 14 dni (jeśli kandydat nie zostanie zakwalifikowany po przyjeździe, to może zostać odesłany).

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • dojazd do/z Szwecji;
  • minimum 50 godzin pracy w tygodniu;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • odzież roboczą.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 222 442 571

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-sezonowa-praca-w-szwecji-przy-zbiorach-warzyw-od-maja-2021-helsingborg/

ID ogłoszenia: 795602bc221cc27a

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.