€do uzgodnienia

Od maja 2020 sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do połowy sierponia 2020
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 listopada 2019 16:46

Przy zbiorach truskawek poszukiwane od maja 2020 osoby do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Bremen bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od maja 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna przy ręcznym zbieraniu truskawek.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od maja do połowy sierpnia 2020, ale w zależności od pogody termin ten może się wydłużyć albo skrócić;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki;
  • zakwaterowanie;
  • możliwość wykonywania innych dodatkowych prac w gospodarstwie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracę, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 49 151 294 53 999 (Beata)

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-2020-zbiory-truskawek-bez-jezyka-bremen/

ID ogłoszenia: 2465dd6a7bcaedef