£7,80 netto na godz.

Od lipca 2019 sezonowa praca Anglia bez języka przy zbiorach czereśni-wiśni Salisbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Salisbury
  • Data rozpoczęcia pracy: od lipca 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2019 22:44

Bez znajomości języka potrzebne osoby do sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach czereśni i wiśni. Zatrudnienie od lipca 2019 w Salisbury z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Salisbury.

Wynagrodzenie: 7,80 GBP netto na godz.

Start: od lipca 2019.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca polega na ręcznym zbiorze czereśni w sadzie, również przy użyciu chwytaków i drabin;
  • zadania wykonywane niezależnie warunków atmosferycznych.

Wymagania:

  • dobre zdrowie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • bez nałogów;
  • mile widziane będzie doświadczenie oraz język angielski;
  • własna pościel;
  • nieprzemakalna odzież i obuwie.

Oferujemy:

  • wypłata, co tydzień do ręki;
  • możliwość wzięcia zaliczki;
  • zapewnione zakwaterowanie darmowe w domkach letniskowych (łazienka oraz kuchnia dostępne są w osobnych budynkach).

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: peterplichta@wp.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-anglii-od-lipca-2019-przy-zbiorach-czeresni-wisni-salisbury-uk/

ID ogłoszenia: 8375cae428d56918

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.