£8,21 GBP/h

Sezonowa praca Anglia bez znajomości języka zbiory szparagów kwiecień 2019

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Anglia
  • Data rozpoczęcia pracy: Kwiecień 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: ok. 2 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 grudnia 2018 20:42

Plantacja zatrudni Polaków od kwietnia 2019 przy zbiorach szparagów. Sezonowa praca w Anglii bez znajomości języka dla osób zmotywowanych, odpowiedzialnych i pracowitych.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Wielka Brytania.

Wynagrodzenie: 8,21 GBP/h plus 9,70 GBP/h nadgodziny. Po zakończonym kontrakcie premia 30 GBP dziennie.

Początek: kwiecień 2019.

Zakres obowiązków:

  • zbiory szparagów na polu.

Wymagania:

  • sprawne dłonie;
  • dostępność od kwietnia 2019;
  • sumienność;
  • solidność w działaniu;
  • przyjazne podejście;
  • odwaga, otwartość;
  • dobre zdrowie;
  • chęć do pozostania do końca umowy.

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • zatrudnienie dostępne dla par i grup;
  • dodatki do wynagrodzenia;
  • wprowadzenie w obowiązki;
  • nauka nowych rzeczy i możliwość zdobycia doświadczenia.

Rekrutacja:
Aby zgłosić chęć do podjęcia zatrudnienia, prosimy dzwonić pod numer:

665 159 499.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-anglia-praca-sezonowa-przy-zbiorach-szparagow/

ID ogłoszenia: 1895c1d344595fe0

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.