NOK145/h

Od zaraz Norwegia praca na magazynie ogrodniczym z językiem angielskim Sandefjord

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Sandefjord
  • Data rozpoczęcia pracy: od lutego lub marca 2016
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: komunikatywny angielski
  • Opublikowany: 20 stycznia 2016 16:18

Magazyn ogrodniczy z Sandefjord zatrudni od zaraz do fizycznej pracy w Norwegii osoby ze znajomością języka angielskiego. Głównym obowiązkiem na stanowisku będzie zbieranie zamówień. Zapewniamy zakwaterowanie płatne.

Stanowisko: Magazynier.
Miejsce pracy: Sandefjord, Norwegia.
Wynagrodzenie: 145 NOK/h brutto.
Wolne wakaty: 10.
Długość umowy: luty/marzec 2016 – sierpień 2016.

Zadania na stanowisku:

  • komisjonowanie towaru;
  • rozładunek i załadunek;
  • transport wewnętrzny towarów w magazynie;
  • zagospodarowanie miejsc na regałach przemysłowych.

Oczekujemy:

  • uprawnień na wózki widłowe;
  • dobrej znajomości jęz.angielskiego;
  • doświadczenia zawodowego;
  • mile widziane osoby bez nałogów;
  • możliwość wyjazdu w podanym terminie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na norweskich zasadach;
  • strój firmowy;
  • wynagrodzenie wypłacane co drugi tydzień;
  • pomoc w załatwieniu formalności;
  • płatne zakwaterowanie (3600 NOK miesięcznie);
  • samodzielne stanowisko;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:
Zapraszamy do przesyłania CV w języku angielskim pod poniżej podany adres. Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty, które będą spełniały nasze kryteria.

biuro@eucbr.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sandefjord-dam-prace-w-norwegii-z-jezykiem-angielskim-na-magazynie-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 190569f8f5eb2aa3

1 odpowiedź na “Od zaraz Norwegia praca na magazynie ogrodniczym z językiem angielskim Sandefjord”

  1. zainteresowany prosze o kontakt 795 855 653