NOK120 NOK za godz. brutto

Norwegia praca w Oslo dla kierowcy kat.B/dostawcy pizzy bez języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 23 marca 2015 02:26

Kierownik pizzerii z Oslo szuka 2 osób bez znajomość języka norweskiego do rozwożenia pizzy. Oferta pracy w Norwegii od zaraz dla kierowcy kat.B z językiem angielskim i własnym samochodem.

Stanowisko: kierowca kat.B
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 120 NOK za godz. brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
– rozwożenie pizzy pod wskazany adres
– odbieranie należności pieniężnych i wydawanie reszty
– dbanie o dobry wizerunek firmy
– wydawanie wraz z pizzą ulotek
– korzystanie z nawigacji w języku angielskim

Wymagania:
– znajomość ulic Oslo
– bardzo dobre prowadzenie pojazdów
– korzystanie z prawa jazdy prze minimum 2 lata
– posiadanie własnego ekonomicznego samochodu
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– osoba otwarta, pozytywnie nastawiona do ludzi
– chęć rozpoczęcia nauki języka norweskiego
– miel widziane będzie doświadczenie jako kierowca/dostawca pizzy
– możliwość pracowania w różnych godzinach (noce) czy w weekendy
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– dobrą pracę z jasnymi warunkami zatrudnienia
– wparcie na miejscu
– pomagamy przy szukaniu miejsca zamieszkania
– darmowe posiłki (pizza)
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– możliwość zdobycia napiwków

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w języku angielskim na adres mailowy: mateusz.roguski@op.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/kierowca-kat-b-w-pizzerii-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 903550f44e66615b

1 odpowiedź na “Norwegia praca w Oslo dla kierowcy kat.B/dostawcy pizzy bez języka”

  1. Maciej Rosiński na 5 października 2015 @ 08:32

    Witam,jestem zainteresowany podjęciem tej pracy.Mam swój samochód i doświadczenie w jezdzie,mam kat c+e.Jak sie zwolni miejsce to prosze o kontakt na mój email.Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.