NOK165 NOK/h brutto

Od zaraz Norwegia praca bez języka na magazynie przy zbieraniu zamówień Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 30 grudnia 2014 02:24

Od zaraz zatrudnimy 2 magazynierów do pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień produktów AGD-RTV. Ogłoszenie z Oslo bez znajomości języka norweskiego. Od pracownika wymagamy posiadania doświadczenia na danym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 165 NOK/h brutto
Start: styczeń 2015

Zadania:
– zbieranie zamówień za pomocą systemu słuchawkowego
– wyszukiwanie produktów na półkach
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– zabezpieczenie towaru przed zniszczeniem
– obsługiwanie komputera
– wprowadzanie danych do systemu
– paletowanie

Wymagania:
– znajomość jednego z trzech języków do wyboru: angielski, szwedzki bądź norweski
– roczne doświadczenie w pracy na magazynie
– osoba otwarta, komunikatywna
– dobre zorganizowanie
– umiejętność zarządzania czasem
– dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jest konieczna
– tylko osoby nie mające problemów z prawem
– umiejętność obsługiwania wózków widłowych mile widziana
– gotowość do natychmiastowego wyjazdu
– konieczność stawienia się w Szczecinie w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– zatrudnienie bezterminowe dla 2 pracowników (na zmianę nocną i wieczorną)
– legalną pracę od Nowego Roku
– podpisanie umowy na pełny etat
– pomagamy przy szukaniu miejsca zamieszkania
– zapewniamy pomoc przy tłumaczeniu dokumentów (opłata potrącona zostanie z wynagrodzenia)
– dobrze płatne stanowisko
– szkolenia wstępne
– darmowe kursy językowe
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy poprzez wysłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych na adres mailowy: Lagerarbeid@fastservice.com z tytułem: lagermedarbeider 02/2015.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-na-magazynie-zbieranie-zamowien-z-jezykiem-angielskim-oslo/

ID ogłoszenia: 49754a1ec47a2d74

2 komentarze na “Od zaraz Norwegia praca bez języka na magazynie przy zbieraniu zamówień Oslo”

  1. WOJTEK KAROL na 13 stycznia 2015 @ 16:50

    witamy; posiadamy stosowne doświadczenie pracy na magazynie możemy zaczynać od zaraz proszę o kontakt 790 562 396 lub filip19.89@wp.pl

  2. Witam pracowalem juz przy zbieraniu zamowien i mieszkam w oslo,czekam na tel.96736558

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.