NOKdo ustalenia

Norwegia praca w Gjelleråsen na produkcji lodów bez języka od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Gjelleråsen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 lipca 2015 00:20

Posiadamy wolne stanowiska do pracy w Norwegii na linii produkcyjnej przy produkcji lodów. Oferta z Gjelleråsen od zaraz bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Zatrudnienie na 2 miesiące.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Gjelleråsen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz (połowa lipca)
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
Zadania związane są z produkowaniem lodów. Pracownik zobowiązany będzie do przygotowywania półproduktów, obsługiwania maszyn mieszających, pakowania lodów oraz kontrolowania ich jakości.

Wymagania:
– możliwość szybkiego wyjazdu do Norwegii
– zdolność do pracy w zespole kilkuosobowym
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem
– posiadanie ważnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
– bez problemów ze zdrowiem
– punktualne stawianie się w pracy
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– zmotywowanie do działania

Oferujemy:
– podpisanie umowy z norweską agencją zatrudnienia na okres 2 miesięcy
– zapewniamy miejsce do zamieszkania w cenie około 4500 NOK za każdy miesiąc
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty aplikacyjne
– na miejscu wsparcie polskiego opiekuna
– każdemu pracownikowi zapewniamy bezpłatne NNW
– szkolenia wprowadzające do zawodu
– przeszkolenie z BHP
– strój roboczy

Aplikacja:
W celu aplikacji należy wejść na stronę: http://bit.do/rekrutacja-norwegia-2015 na której proszę wypełnić formularz i zaznaczyć opcję: produkcja lodów 2015.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-na-wakacje-przy-produkcji-lodow-bez-jezyka-gjellerasen/

ID ogłoszenia: 535559d770b170a3

1 odpowiedź na “Norwegia praca w Gjelleråsen na produkcji lodów bez języka od zaraz”

  1. Witam
    Młoda energiczna para jest zainteresowana podjęciem pracy proszę o kontakt.
    Pozdrawiam