NOKdo ustalenia

Norwegia praca w Bergen przy wykończeniach w budownictwie bez języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2015 23:00

Od zaraz zatrudnimy pracowników budowlanych do pracy w Norwegii przy montowaniu regipsów. Ogłoszenie z Bergen na budowie bez znajomości języka norweskiego przy remontach i wykończeniach

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:
Praca odbywa się na budowie i polega na montowaniu płyt kartonowo-gipsowych tworząc sufity podwieszane czy ściany działowe. Pracownik będzie również wykonywać wszystkie prace wykończeniowe.

Wymagania:
– znajomość systemów DEKO
– wyjazd od zaraz
– wytrzymałość fizyczna
– wykształcenie kierunkowe-budowlane jest wymagane
– angielski na dobrym poziomie
– złota rączka
– wcześniejsze pracę na budowie przy regipsach
– referencje od poprzednich pracodawców będą atutem
– umiejętność zastosowania nowoczesnych technik pracy

Oferujemy:
– pracę bez znajomości języka norweskiego
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– jasne warunki zatrudnienia
– legalną pracę na stałe
– możliwość odprowadzania składek
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– zapewniamy zakwaterowanie

Aplikacja:
Rejestracja odbywa się za pośrednictwem strony: http://praca.gratka.pl/oferta/monter-scianek-dzialowych-i-sufitow-podwieszanych-norwegia-2711827.html.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-na-budowe-przy-wykonczeniach-regipsy-bergen/

ID ogłoszenia: 576552563056e456

3 komentarze na “Norwegia praca w Bergen przy wykończeniach w budownictwie bez języka”

  1. Mariusz Filipski na 20 kwietnia 2015 @ 11:56

    witam jestem zainteresowany z kolega ogloszeniem posiadamy pelne doswiadczenie przy pracach wykonczeniowych wielo krotnie pracvowalismy w skandynawii na podobnych stanowiskach prosze o podanie nu7meru jesli posiada pan jeszcze wolne miejsca prac

  2. Budmasters R.Cymerman na 26 kwietnia 2015 @ 06:59

    Witam jestem zainteresowany znajomość j.Szwedzki posiadam busa i narzędzia wszystkie wykończenia wnętrz,budowa tarasów,ścian działowych,łazienki możemy budować domki pod klucz referencje pozdrawiam R.Cymerman tel 505099820

  3. Damian Zyśk na 17 maja 2015 @ 18:23

    Jestem zainteresowany ofertą. Mam 32 lata pełne doświadczenie i chęci. Proszę o odpowiedz. Tel: 519-527-688

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.