NOKdo uzgodnienia

Norwegia praca sezonowa przy sortowaniu bez znajomości języka Buskerud

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Buskerud
  • Data rozpoczęcia pracy: od 01.10.2014
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2014 02:52

Szukamy Polaków bez znajomości języka do firmy ogrodniczej przy sortowaniu tulipanów na taśmie produkcyjnej. Norwegia praca w Buskerud bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Buskerud

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiadał za prace przy taśmie produkcyjnej polegającą na układaniu i sortowaniu tulipanów

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość podjęcia pracy od października
  • zręczność manualna
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra sprawność fizyczna
  • dynamizm

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia legalnej pracy w Norwegii
  • zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego
  • dobre warunki pracy i wynagrodzenia

Aplikacja:
Dokładniejsze informacje jak aplikować znajdują się na stronie: http://bit.ly/YwXSTY

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-norwegia-sortowanie-ukladanie-tulipanow-bez-znajomosci-jezyka-buskerud/

ID ogłoszenia: 44653f7cd2a67689

21 komentarzy na “Norwegia praca sezonowa przy sortowaniu bez znajomości języka Buskerud”

  1. jestem zainteresowany Pawel

  2. jestem zajinteresowany wwaszą ofertą
    sylwekfcb10@wp.pl

  3. Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy mogę wyjechać w każdej chwili również na dłuższy okres czasu chętnie przyjedzie ze mną kolega naprawdę zależy nam na tej pracy chętnie przyjedziemy już we wrześniu. Mój tel. +48 692585797. Pozdrawiam Darek

  4. Witam wraz z koleżankami jesteśmy zaiteresowane pracą
    505 905 960

  5. W raz z chłopakiem jesteśmy bardzo zainteresowani ta oferta .

  6. Jestem zainteresowana tą ofertą. Tel kom 698400517
    mariolapiasecka@op.pl

  7. Dzien Dobry ! jestem bardzo zainteresowana wasza oferta prosze o kontakt tell , 533216035

  8. Witam jestem zainteresowany waszą ofertą wraz z kolegą, byłem już parę razy w norwegi. Proszę o kontakt mój nr:785122048

  9. Witam jestem zainteresowana ofertą proszę o kontakt, dyspozycyjna od połowy września. Proszę o kontakt mailowy lub komórka +48 723754910

  10. Witam.Jestesmy zatinteresowani z moim partnerem ta oferta.Tel.kom.731066831

  11. Witam, oferta interesująca. Chętnie wyjadę wraz z kolegą na dłuższy okres czasu.

  12. Witam razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Proszę kontaktowac sie ze mna droga mailowa. Jestesmy do dyspozycji od zaraz,

  13. andrzej rystwej na 2 września 2014 @ 11:55

    jestem zainteresowany rowniesz ta oferta pracy prosze o kontakt

  14. Witam,
    razem z kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Wszelkie informację proszę kierować na email arkadiusz.kowalik@vp.pl albo numer telefonu 725130288.
    Pozdrawiam.

  15. jestem bardzo zainteresowany tą ofertą . Tel kom. 722-261-769

  16. Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą . Proszę o kontakt tel kom 722-261-769

  17. Jestem zainteresowana panstwa oferta.Prosze o kontakt.

  18. Witam jestem zainteresowany praca

  19. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy proszę o kontakt.

  20. Chętnie wyjadę ale w maju lub czerwcu. Kocham kwiaty. Jestem „sprytna” manualnie. Lubię pracować z ludżmi, mam 54 lata i chcą jechać ze mną dwie koleżanki. pozdrawiam Ela

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.