NOKdo uzgodnienia

Od zaraz Norwegia praca sezonowa przy montażu na produkcji Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Stavanger
  • Przewidywany czas zatrudnienia: pół roku
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2014 03:05

Zakład produkcyjny ze Stavanger zatrudni od zaraz pracownika do montażu części, pakowania oraz kontroli jakości. Oferta sezonowej pracy w Norwegii na pół roku.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Stavanger

Zarobki: do uzgodnienia NOK

Obowiązki:

  • Do zadań pracownika należeć będzie montowanie elementów z tworzyw sztucznych
  • Obowiązkiem będą drobne poprawki oraz pakowanie.

Wymagania:

  • obowiązkowo dobra znajomość języka norweskiego
  • zdolność do pracy w grupie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolności manualne
  • mile widziane będzie doświadczenie w wykonywaniu zadań magazynowych

Oferujemy:

  • praca na warunkach norweskich
  • wynagrodzenie zgodne z norweskim układem zbiorowym
  • zatrudnienie na pół roku
  • praca na pełny etat na zmianie dziennej

Aplikacja:
Prosimy wejść na stronę: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=50310774 kliknąć niebieski przycisk „Sok Her” oraz przesłać zgłoszenie

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-od-zaraz-produkcja-montaz-pakowanie-stavanger/

ID ogłoszenia: 76053e562df16cf2

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.