NOK145 NOK/h brutto

Norwegia praca od zaraz przy zbiorach jabłek bez języka Kongsvinger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Kongsvinger
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca października
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 września 2014 22:14

Dam sezonową pracę w Norwegii przy zbiorach jabłek z sadu. Oferta z Kongsvinger dla 10 Polaków bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Zatrudnienie do końca października.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Norwegia, Kongsvinger
Wynagrodzenie: 145 NOK/h brutto

Zadania:
– zajmowanie się zbiorem jabłek (tych na drzewach i opadłych na ziemie)
– układanie zbioru do skrzynek
– pracownik może zostać przydzielony do zbioru gruszek
– prowadzenie wstępnej segregacji owoców

Wymagania:
– osoba z dużą ilością energii i pozytywnego nastawienia do życia
– możliwość wyjazdu do Norwegii od zaraz
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– posiadanie doświadczenia przy zbiorach mile widziane
– osoba dyspozycyjna czasowo do końca października

Oferujemy:
– podpisanie umowy tymczasowej przez agencję zatrudnienia
– oferujemy darmowe miejsce noclegowe
– dobre wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
– rozpoczęcie pracy od zaraz
– pomoc we wszystkich procesach administracyjno-prawnych

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-przy-zbiorach-jablek-z-j-angielskim-kongsvinger/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.

Administracja

ID ogłoszenia: 36654272d039b53d

12 komentarzy na “Norwegia praca od zaraz przy zbiorach jabłek bez języka Kongsvinger”

  1. Witam. Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Proszę o szybki kontakt, odpowiedz. Mój nr tel 516598344

  2. Mateusz Jasinski na 29 września 2014 @ 12:53

    witam jestem gotów podjąć prace od zaraz nie boje sie pracy fizycznej jestem zdyscyplinowany i wytrzymały . Prosze o kontakt tel 667813099

  3. Prosze o kontakt, bo jakos nie moge tu znalezc formularza aplikacyjnego 🙂

  4. Witam. Razem z mężem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Mąż już wcześniej pracował na zbiorach. Jesteśmy z Krakowa. Proszę o kontakt pod numer 511177824

  5. -Jestem zainteresowany. Posiadam doświadczenie w zbiorach owoców. 783-582-011

  6. Witam mam 20 lat przy zbiorach jabłek pracowalem juz nie raz, lecz ze wzgledu na niskie ceny w Polsce chetnie podjalbym sie pracy za granica.Dobrze wladam jezykiem angielskim,posiadam prawo jazdy ,a z zawodu jestem technikiem budowlanym.Jako ze pochodze ze wsi mam za soba duze doswiadczenie w pracach polowych..Jestem zaimteresowany i dlatego prosze o kontakt 694079280.

  7. Dalej aktualne ? ; >

  8. Witam,
    jestem zainteresowany pracą od zaraz.
    Pozdrawiam.

  9. Witam. Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Proszę o szybki kontakt, odpowiedz. Mój nr tel 794775828

  10. Witam. Może jeszcze ktoś by się przydał do pomocy? razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane. 537332711

  11. Katarzyna Oreziak na 6 lipca 2015 @ 10:54

    Witam. Bardzo prosze o nr tel. Posiadam bardzo dobra znajomosc jezyku szwedzkiego ( brak problemów w kommunikacji w Norwegi) pracowalam wczesniej przy zbiorach owocow w Szwecji. Poza tym mam adres zamieszkania w Norwegi We Flisie. Z powodu studiow bardzo mnie interesuje praca sezonowa. Wczesniej podejmowalam juz prace w Norwegi i mam wyrobiona karate podatkowa. Pozdrawiam Katarzyna .