NOK164/h

Norwegia praca od zaraz bez znajomości języka Fredrikstad sprzątanie pokoi hotelowych

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Fredrikstad
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: bez znajomości języka norweskiego
  • Opublikowany: 10 września 2018 15:25

Od zaraz poszukiwana osoba na stanowisko pokojówki hotelu z Fredrikstad. Praca w Norwegii bez znajomości języka oraz doświadczenia. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione jest na miejscu.

Stanowisko: pokojówka.

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia.

Zarobki: 164 NOK/h.

Zadania na stanowisku:

  • kompleksowe sprzątanie pokoi i apartamentów w hotelu;
  • dezynfekcja i czyszczenie łazienki;
  • uzupełnianie środków higieny osobistej oraz barku;
  • wymiana pościeli;
  • wszelkie inne zadania konieczne do utrzymania czystości w pokoju.

Wymagania:

  • sprawność i spostrzegawczość;
  • dokładne wykonywanie obowiązków;
  • dyskrecja;
  • komunikatywny język angielski;
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;
  • zdolność do wykonywania zadań w szybkim tempie;
    dyskrecja i uczciwość.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju hotelowym z łazienką i darmowym wi-fi;
  • początkowo umowa na okres próbny, następnie dla chętnych na stałe;
  • dofinansowanie wyżywienia w hotelowej restauracji;
  • opieka polskiego koordynatora – pomoc w formalnościach i zaaklimatyzowaniu się.

Aplikacje:
Wszystkie osoby chętne prosimy o aplikowanie za pośrednictwem formularza na stronie:

cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2018

Należy zaznaczyć stanowisko: „Sprzątaczka/Pokojówka Fredrikstad”.

Prosimy o aplikacje wyłącznie od zdecydowanych osób, które spełniają podane wymagania.

Odpowiemy tylko na niektóre aplikacje.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-bez-jezyka-dla-pokojowki-od-zaraz-przy-sprzataniu-w-hotelu-fredrikstad-2018/

ID ogłoszenia: 3335b965ff2d95fd

1 odpowiedź na “Norwegia praca od zaraz bez znajomości języka Fredrikstad sprzątanie pokoi hotelowych”

  1. Chetnie podejme prace
    Prosze o kontakt
    Pozdrawiam