NOK163,80 NOK/h brutto

Norwegia praca na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2014 23:13

Od zaraz praca w Norwegii na magazynie przy zbieraniu zamówień. Oferta z Oslo dla magazynierów bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie na okres 3 miesięcy. Pracodawca wymaga od pracownika doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 163,80 NOK/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało kompletowanie zamówień ich pakowanie oraz metkowanie. Praca dobywać się będzie na magazynie.

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku
– osoba z zaświadczeniem o niekaralności do wglądu
– chęć wyjazdu za granicę na okres 3 miesięcy i dłużej
– możliwość rozpoczęcia nauki języka norweskiego dla osób chcących rozpocząć dłuższą współpracę
– angielski w stopniu dobrym w mowie jak i piśmie
– osobiste podpisanie umowy w Szczecinie

Oferujemy:
– legalną pracę na norweskich warunkach
– zatrudnienie na próbny okres 3 miesięcy z możliwością stałej współpracy
– pomagamy w znalezieniu miejsca zamieszkania
– brak ukrytych kosztów za rekrutację
– miłą atmosferę w firmie

Pobierana jest opłata za tłumaczenie i przygotowywanie dokumentów (koszty potrącone z pierwszej wypłaty).

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres: Lagerarbeid@fastservice.com w tytule proszę wpisać: Lagerarbeid Oslo 08/2014

Źródło:

ID ogłoszenia: 13853ea7018d06d7

1 odpowiedź na “Norwegia praca na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka Oslo”

  1. Darina Murkova na 19 sierpnia 2014 @ 16:50

    Witam serdecznie,

    mam do Państwa pytanie, co się dotyczy prace w Norwegii. Jesteśmy par z Czech. Chłopak 31 lat Ales Mikula i diewczyna 26 lat Darina Murkova. Chcemy wyjechać za pracą do Norwegii na 6-12 miesiąców i następnie i dłużej. W Czechach nie mamy takich ofert. Mówię po Polsku ( mama jest z Polskie) i Angielski, Chłopak mówi Angielski. Szukamy prace dla par.

    Chcę się zapytać czy nie jest problem że jesteśmy z Czech??
    Dalej czy jest możliwe przez Państwo znaleźć pracę dla par?
    I czy jest możliwe znaleźć miejsca zamieszkania?
    Są pobierane jakieś opłaty?? I jakie?? I za co?
    Kiedy byłoby możliwe odjechać??

    Bardzo proszę o odpowiedz

    Pozdrawiam

    W razie że prześle Państwo numer telefoniczny zadzwonię

    Dziękuję i życzę pięknego dnia

    Darina Murkova
    m.darca@seznam.cz
    +420 773 06 11 63

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.