NOK169,60 za godz. brutto

Norwegia praca na magazynie przy pakowaniu od zaraz bez języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 21 września 2014 23:18

Od zaraz szukamy 2 magazynierów bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia do pracy w Norwegii. Oferta z Oslo na magazynie przy pakowaniu. Pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy do pakowania
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 169,60 NOK/h brutto

Zadania:
Do zadań magazyniera należy kontrola jakości i ilości towaru przyjmowanego i wydawanego, rozmieszczanie towarów w magazynie, dokonywanie na bieżąco inwentaryzacji towaru. Pracownik będzie się również zajmował pakowaniem zamówień i przygotowywaniem ich do wysyłki.

Wymagania:
– język angielski w stopniu komunikatywnym
– obsługiwanie komputera
-posiadanie doświadczenia w pracach magazynowych mile widziane
– umiejętność szybkiego przyswajania nowych informacji
– chęć do rozpoczęcia nauki języka norweskiego
– możliwość podjęcia pracy na zmiany wieczorne i nocne
– dobre zdrowie
– wysoka kultura osobista
– samodyscyplina, odpowiedzialność, zaangażowanie

Oferujemy:
– pracodawca zapewnia bezpłatny kurs języka norweskiego
– legalną pracę na norweskich warunkach
– 2 miesięczny okres próbny, po którym oferujemy umowę o pracę na pełny etat
– pomagamy przy szukaniu miejsca zamieszkania w jak najlepszej cenie
– zatrudnienie od zaraz
– pomoc przy wypełnianiu wszelkich niezbędnych dokumentów pozwalających rozpocząć pracę w Norwegii
– zmiany nocne płatne dodatkowo 23,60 NOK/h

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferty-pracy-w-norwegii-na-magazynie-pakowanie-bez-jezyka-oslo-od-zaraz-wrzesien-2014/

ID ogłoszenia: 660541e8957dec2e

7 komentarzy na “Norwegia praca na magazynie przy pakowaniu od zaraz bez języka Oslo”

  1. szukam jakiejkolwiek pracy w krajach skandynawskich ,mam spore doswiadczenie w roznego rodzaju pracach budowlanych ,czytam rysunek techniczny ,mowie po angielsku
    tel.603497256

  2. aktualnie mieszkam w norwegii, znam j. ang, pracowalem juz na stanowisku magazyniera w polsce.
    Jestem sumiennym, uczciwym i chetnym do pracy czlowiekiem.
    tel 96823872

  3. Witam,
    szukam jakiejkolwiek pracy w Norwegi bądź Szwecji, mam 25 lat, język angielski płynnie w mowie i piśmie,prawo jazdy kat.B, brak doświadczenia, ale dużo chęci do pracy i możliwość wyjazdu od zaraz.
    Bardzo proszę o kontakt praca-edyta@o2.pl

  4. Witam.
    Mam na imię Sebastian posiadam 8 letnie doświadczenie w gospodarce magazynowej, mam uprawnienia na wózek widłowy. Mieszkam w Vestby i podejmię pracę od zaraz.
    Pzdr. Sebastian Nr.Tel 99857918

  5. Mam doświadczenie w pracy na magazynie,uprawnienia na wózki podnośnikowe.Gotowy jestem do nauki języka norweskiego.Dyspozycyjny od zaraz.Tel;+48507865090

  6. Szukam pracy wraz z przyjacielem, j.ang w stopniu zaawansowanym w mowie jak i piśmie, młode i chętne do pracy osoby. Prawo jazdy kat.B, chętni do pracy od zaraz, numer telefonu: 693376112

  7. matiusza92 na 13 kwietnia 2015 @ 17:13

    Szukam pracy w raz z kolega,j.ang w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie,prawojazdy kat.B obecnie przebywamy w Niemczech przy zbieraniu i komisjonowaniu zamowien. Prosze o kontakt na nr 518077593
    mail; mateuszw8@gmail.com

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.