€do ustalenia

Norwegia praca na magazynie przy pakowaniu bez języka od zaraz Trondheim

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Trondheim
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 8 października 2014 00:27

Magazyn z Trondheim szuka od zaraz pakowaczy bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień. Oferta przy załadunku i rozładunku towarów. Zatrudnienie bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Trondheim
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań magazyniera należy kontrola jakości i ilości towaru przyjmowanego i wydawanego, rozmieszczanie towarów w magazynie, dokonywanie na bieżąco inwentaryzacji towaru.

Wymagania:
– język angielski na poziomie bardzo dobrym w mowie jak i piśmie
– umiejętność szybkiego uczenia się
– osoba pozytywnie nastawiona do życia
– osoba potrafiąca obsługiwać komputer
– ochota do pracy w grupie osób
– posiadanie uprawnień na wózki widłowe mile widziane
– samodzielność w podejmowaniu decyzji

Oferujemy:
– norweskie warunki zatrudnienia
– możliwość zdobycia nowej wiedzy
– przyjazną atmosferę
– szkolenia pracownicze
– wdrożenie w system firmy
– pracę w międzynarodowym zespole
– zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie swoich zgłoszeń na maila: soknad@nordesign.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/magazynier-norwegia-praca-z-jezykiem-angielskim-od-zaraz-w-trondheim/

ID ogłoszenia: 937543455a7992ed

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.