NOK156 NOK za godz. brutto

Norwegia praca od zaraz na magazynie bez języka Fredrikstad zbieranie zamówień

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Fredrikstad
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 lutego 2015 22:24

Magazyn z Fredrikstad szuka od zaraz osób do pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka norweskiego z doświadczeniem. Od pracownika wymagamy znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: 156 NOK za godz. brutto
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
– zbieranie zamówień
– dbanie o to, aby towar dotarł do klienta w ustalonym terminie
– obsługiwanie ręcznego wózka typu EPT
– paletowanie
– zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniem
– praca odbywa się w hurtowni spożywczej

Wymagania:
– dobre zdrowie
– gotowość do wyjazdu na minimum 3 miesiące
– doświadczenie magazynowe
– biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
– możliwość szybkiego wyjazdu (od marca)
– rzetelne wywiązywanie się z obowiązków
– chęć podjęcia pracy fizycznej (należy dźwigać paczki do 25 kg)
– punktualność, odpowiedzialność
– konieczność przyjazdu do Szczecina w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– norweskie warunki zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pomagamy w kwestiach formalnych
– zakwaterowanie jest zapewnione (płatne)
– pracownikom najlepiej wywiązujących się z obowiązków będziemy oferować przedłużenie umowy
– tłumaczenie dokumentów w cenie około 300 NOK (opłata pobrana zostaje z pierwszej wypłaty)

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: Lagerarbeid@fastservice.com w tytule należy wpisać: lagermedarbeider 16/2015.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fredrikstad-dam-prace-w-norwegii-na-magazynie-zbieranie-zamowien-bez-znajomosci-jezyka-norweskiego/

ID ogłoszenia: 38454ee8c862f926

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.