NOKdo ustalenia

Norwegia praca na budowie przy regipsach bez znajomości języka Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 listopada 2014 00:17

Firma budowlana z Bergen zatrudni pracownika fizycznego bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii w budownictwie dla montera płyt kartonowo-gipsowych.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zatrudniony będzie montować płyty kartonowo-gipsowe. Do zadań pracownika będą również należały prace wykończeniowe w domach i biurowcach.

Wymagania:
– język angielski w stopniu dobrym (znajomość zostanie sprawdzona telefonicznie)
– od kandydatów oczekujemy przynajmniej 4 letniego doświadczenia w zawodzie
– mile widziane wykształcenie o profilu budowlanym
– posiadanie fachu w ręku
– precyzyjne wykonywanie zadań
– dokładność, punktualność,
– przestrzeganie zasad BHP
– znajomość najnowszych technik budowanych będzie atutem

Oferujemy:
– zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie
– stałe zlecenia
– podpisanie norweskiej umowy o pracę
– dobre wynagrodzenie
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
– płatne miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV w języku angielskim i z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: norwegia@koncepcja.eu w załączniku proszę przesłać skany dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-na-budowie-wykonczenia-monter-plyt-kg-w-bergen/

ID ogłoszenia: 6595456cc19dd71f

2 komentarze na “Norwegia praca na budowie przy regipsach bez znajomości języka Bergen”

  1. 47 lat dosyć mam tej polski,,, kreatywny i lojalny 668-314-985

  2. sebastian123 na 23 lutego 2015 @ 19:30

    jestem zainteresowany tą pracą 22lata kontakt 732859482